Cинельніківський район
www.sinel.dp.gov.ua


1. Авраменко В’ячеслав Івановичначальник ЖКГ „Віра”096 9634457
2. Баранов Олексій Олексійович директор ПАТ "Славгородський арматурний завод"4-74-01, 4-73-46
3. Богиня Кіра ОлександрівнаТОВ «Легіон-Інвест»4-28-10
4. Бойко Ірина ЮріївнаЗавідувач Синельниківського районного відділу лабораторних дослджень ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр» Держсанепідслужби України4-20-61
5. Болтнєва Ніна Іванівна начальник Синельниківського міськрайонного центру зайнятості 4-24-98, 4-25-26
6. Брандис Олексій Валерійовичначальник міського відділу (з обслуговування м.Синельникове і Синельниківського району) ГУМВС України в Дніпропетровській області4-36-17, 4-22-65; 4-00-12; 4-20-98
7. Гавріш Олег Миколайовичначальник управління Держземагенства у Синельниківському районі Дніпропетровської області4-90-13, 4-90-12, 4-44-48
8. Горбік Світлана МиколаївнаВ.о. начальника Управління ветеринарної медицини в Синельниківському районі4-36-43, 4-43-08
4-00-29
9. Гринько Віктор Миколайовичдиректор ТОВ "Славгород-Агро"4-74-04, 4-74-28
10. Гула Володимир Федоровичголова райспоживспілки4-26-48, 4-27-02
11. Довгань Петро Васильовичголовний лікар КЗ "Синельниківська центральна районна лікарня" Дніпропетровської обласної ради"4-09-52
12. Житченко Олена Миколаївнаначальник Дніпропетровської філії ПАТ "Укртелеком" цех №234-24-13,4-22-99
13. Журавель Олена Станіславівнаначальник Синельниківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)4-21-15, 4-24-36; 4-19-42
14. Землянко Тетяна Віталіївнаначальник Дніпропетровського обласного комунального господарства "Декоративні культури"4-14-38
15. Зинов'єв Олександр Юрійовичначальник ПАТ "АТП-11215"4-20-01, 4-35-87
16. Єрьоміна Світлана Миколаївнаначальник Реєстраційної служби Синельниківського міськрайонного управління юстиції4-31-25
17. Іванов Сергій Олександровичначальник КМС-6 Придніпровської залізниці2-25-75, 2-25-40
18. Іващенко Надія ВолодимирівнаНачальник Синельниківського районного управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області4-23-56, 4-24-82
19. Калінін Вадим ГеннадійовичВійськовий комісар Синельниківського міського об`єднаного військового комісаріату4-24-64
20. Костирко Андрій ЯковичСинельниківський міжрайонний прокурор4-20-69,
4-25-46
21. Кисельова Світлана Іванівнаначальник відідлу статистики у Синельниківському районі4-65-34, 4-65-36
22. Кушнєров Юрій Валентиновичначальник СВК-9473-6-48, 7-36-53
23. Ланський Микола Миколайовичдиректор ДОК «Дніпро»0972395413
24. Лаунбраун Галина Іванівнаначальник Синельниківської районної державної насіннєвої інспекції4-20-22
25. Левенець Тетяна Романівнакерівник ПАТ "Агротехсервіс-Синельникове"4-03-86, 3-99-41
26. Лобза Сергій Олександровичначальник Синельниківського району електричних мереж4-20-44, 4-25-18
27. Мельник Світлана Петрівнаначальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Синельниківському району Синельниківського міжрайонного управління юстиції4-15-79
28. Міновський Владислав Валентиновичначальник відділу управління СБУ у м.Павлоград Дніпропетровської області(232) 6-01-20
29. Михайлов Володимир Анатолійовичголова Синельниківського міськрайонного суду4-39-92, 4-39-96
4-39-94; 4-38-58 (керівник апарату)
30. Павлов Валерій Володимировичначальник управління державної казначейської служби у Синельниківському районі4-35-99, 4-36-04, 4-25-02
31. Петручик Ірина Анатоліївнав.о. начальника управління Пенсійного фонду України у м.Синельниковому та Синельниківському районі4-03-99,
4-29-19
4-11-76,
4-05-49
32. Підлубний Олег Григоровичт.в.о. начальника Син-ського МР управління Головного управління Держслужби з НС у Дніпр-ській обл.4-90-22,-23,
4-20-73
33. Попова Наталія Віталіївна директор ДОКП "Синельниківська друкарня"4-25-78
34. Похвалітов Павло Вікторовичначальник ДМПВКГ “Дніпро-Західний Донбас”4-25-63, 4-98-06 (факс)
35. Приходько Наталія Валентинівнадиректор Синельниківської міжрайонної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 4-21-91
36. Родзіна Маргарита Михайлівнадиректор молзаводу4-36-65, 4-99-97
37. Сачко Олена Ігорівнаголовний лікар ЦПМСД4-21-12
38. Сєрікова Світлана КостянтинівнаНачальник Васильківського відділення
ЦПЗ №3
0239 9-27-52,
0674002123
39. Смірнов Олександр ВолодимировичНачальник ВДАІ з ОАТ м.Синельникове та Синельниківського району4-26-67;
067 6300678
40. Соболь Анатолій Олексійовичначальник Синельниківської районної лікарні ветеринарної медицини4-00-29
41. Твердохліб Віктор Анатолійовичначальник міжрайонного управління водного господарства4-90-10, -11
42. Терещук Анатолій Євгенійовичначальник Синельниківської дільниці Павлоградського управління по експлуатації газового господарства4-06-99;
4-06-38
43. Тесля Олена Григорівнаначальник Синельниківського відділу кримінально-виконавчої інспекції4-22-78
44. Тихолоз Андрій Вікторовичдиректор ТОВ "Синельникове-Агро"4-15-24, 4-23-74
45. Томіло Мирослав Ігоровичначальник головного матеріального складу Придніпровської залізниці2-25-83 (факс)
46. Черваньов Микола Яковичначальник Синельниківського міськрайонного управління юстиції4-20-82, 4-14-35
47. Чехович Світлана Олександрівнаначальник Синельниківського відділення Дніпропетровської міжрайонної податкової інспекції Дніпропетровської області 4-39-33
48. Ярохович Андрій Васильовичначальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України у м.Синельникове4-33-58,
4-29-46
49.Яценко Микола Івановичначальник філії «Синельниківський райавтодор»3-76-13