www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Про оздоровлення дітей пільгової категорії
Версія для друку Написати листа
Про оздоровлення дітей пільгової категорії

На черговому засіданні комісії з питань оздоровлення та відпочинку дітей району, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, й направлення їх до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (далі - Комісія) року розглянуто питання щодо направлення дітей на оздоровлення до відповідних дитячих закладів.
Згідно плану-розподілу путівок до дитячих закладів області та за її межами затвердженого департаментом соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації Криворізькому району надано безкоштовно:
- 1 місце до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода Гвардія» на 4 тематичну зміну з 30 квітня до 20 травня 2018 року.
- 1 місце до державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» на 4 зміну з 05 травня до 25 травня 2018 року.
Також згідно плану-розподілу путівок на 4 зміну, затвердженого наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Криворізькому району надано безкоштовно 4 місця для учнів 8 класу до комунального закладу «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров'я» Дніпропетровської обласної ради» с.Орлівщина, Новомосковський район на 5 зміну з 03 травня по 23 травня 2018 року.
Члени Комісії дотримуючись черговості та враховуючи обласні плани –розподіли, прийняли рішення щодо направлення 4-х дітей пільгової категорії до комунального закладу «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров'я» Дніпропетровської обласної ради» с.Орлівщина, Новомосковський район на 5 зміну з 03 травня по 23 травня 2018 року, 1 дитину до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода Гвардія» на 4 тематичну зміну з 30 квітня до 20 травня 2018 року та 1 дитину до державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» на 4 зміну з 05 травня до 25 травня 2018 року.
Списки дітей затверджено і направлено відповідно до департаменту освіти і науки облдержадміністрації та департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для оформлення путівок.
З питання оздоровлення дітей пільгової категорії Криворізького району за рахунок коштів обласного бюджету, в тому числі у комунальному закладі «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров'я» Дніпропетровської обласної ради» с.Орлівщина, Новомосковський район, батькам/опікунам дітей радимо звертатися до управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації.
З питання оздоровлення дітей пільгової категорії Криворізького району у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія», м. Одеса, Миколаївська дорога, 172 та у державному підприємстві «Міжнародний дитячий центр «Артек», м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія батькам/опікунам дітей радимо звертатися до кабінету № 16 управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор