www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 грудня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет III віку в селі Данилівка
Версія для друку Написати листа
Всесвітній день вишиванки святкується у цьому році 18 травня. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення і носіння вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку.

11 травня 2018 року пройшла пізнавальна зустріч з жителями села Данилівка, на якій п роводились заняття університету III віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району на тему: «Історія і традиції української вишиванки». Слухачі пізнали як з’явилося це свято, історію вишиванки, значення орнаментів і географію вишиванки. Тема була була дуже цікавою. Отже, український народ, який має такий прекрасний самобутній одяг, заснований на стародавній культурі. Він не забуває в повсякденному житті про свої традиції. Зараз став дуже популярним одяг в українському стилі, він не лише прикрашає і додає оригінальності кожній людині, але і свідчить про повагу до своєї культури, історії та традиції.
Слухачі смакували трав’яним чаєм з оладками, слухали народні українські пісні, спілкувалися між собою. Усі присутні пішли до дому у гарному настрої.

Директор територіального центру Брайченко Л.О.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор