Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Срібний старт: триатлоністи Дніпропетровщини відкрили спортивний сезон
Версія для друку Написати листа
В Одесі фінішував Чемпіонат України з триатлону. У ньому взяли участь майже 250 юнаків та кадетів з усієї України. Дніпропетровщину представляли дев’ять спортсменів. У командному заліку у наших – друге місце. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Переможців та призерів визначали за сумою результатів з двох дисциплін – плавання та бігу. У залік збірної пішли три найкращих.

Юнаки (від 16-ти і старше) пливли 300 метрів та бігли 2 кілометри. Кадети (13-15 років) долали дистанції у 200 метрів та один кілометр.

Вагомий внесок у срібний результат команди зробили Родіон Пузь, Джамал Ага та Олексій Астаф’єв. Останній – з Ровенської області, майстер спорту з плавання. Це був перший старт спортсмена у триатлоні й за Дніпропетровську область. Хлопець виборов третє місце в особистому заліку. Супернику з Одеси Олексій поступився лише секундою.

Друге місце в особистій першості – у Христини Салькової (вікова група від 16-ти і старше). Вона – кандидат в майстри спорту з триатлону. У минулому році на Чемпіонаті України дівчина здобула срібло.

Серед кадетів Марія Ага посіла четверте місце.

У Федерації з триатлону Дніпропетровської області зазначають, що задоволені результатом, який продемонструвала команда. Кажуть, у молодіжної групи це перший срібний прорив.

Незабаром команда Дніпропетровської області відправиться на Чемпіонат України з триатлону на супердистанції. Він проходитиме 20 квітня у Львові.

На біговій дорожці Пузь Родіон та Олексій Астаф'єв.

Марія Ага (72-й номер) наздоганяє суперниць.