ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Богатирські бої: двоє важкоатлетів Дніпропетровщини змагатимуться за медалі на Чемпіонаті Європи в Норвегії
Версія для друку Написати листа
У норвезькому Форде стартував Чемпіонат Європи з важкої атлетики. Національну збірну представляють сім жінок та п’ять чоловіків. Двоє спортсменів презентують Дніпропетровщину. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

У цьогорічній континентальній першості з важкої атлетики візьме участь рекордна кількість учасників – 411 з понад 40 країн.

До складу української команди увійшли спортсмени обласної школи вищої спортивної майстерності. Це дніпродзержинець Сергій Тагіров та дніпропетровець Олег Прошак.

Перший змагатиметься у ваговій категорії до 105 кг, другий – понад 105 кг.

Обидва – майстри спорту міжнародного класу, неодноразові чемпіони та призери всеукраїнських і міжнародних змагань.

Зокрема, минулоріч Олег Прошак вперше за понад 20 років став чемпіоном Європи з важкої атлетики. На змаганнях у Грузії дніпропетровський спортсмен здобув перемогу в суперважкій вазі. Він виборов бронзу у ривку з результатом 200 кг, золото у поштовху, здолавши 235 кг. Підсумком стала медаль найвищого ґатунку з результатом у 435 кг.

Чемпіонат Європи важкої атлетики – ліцензійний. Спортсмени змагатимуться за «квитки» на літні Олімпійські Ігри-2016 у Ріо-Де-Жанейро, Бразилія.