Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Спортсмени Дніпропетровщини – чемпіони з веслування
Версія для друку Написати листа
В Миколаєві завершився Чемпіонат України з веслування серед дорослих. Оскільки зараз зима, то змагання проходили в спортзалі, на спеціальних тренажерах. Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 2 золотих та 1 срібну медалі. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації.

Команду Дніпропетровщини представляли 20 спортсменів, серед них – одна дівчина. Вона стала першою серед жінок в легкій вазі. Срібний призер Чемпіонату Європи з веслування Іван Футрик взяв перше місце серед чоловіків. Друге місце серед чоловіків легкої ваги виборов Сергій Сябро.

В змаганнях брали участь команди Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Миколаївської, Харківської, Херсонської областей та міста Києва. На старт вийшли 98 спортсменів.

Незабаром в Харкові пройде чемпіонат України з веслування серед юніорів. Дніпропетровщину представлятиме 8 спортсменів. Серед них чемпіон Європи та призер чемпіонату світу серед юніорів Павло Юрченко.

Дніпропетровські спортсмени - чемпіони з веслування.

Змагання проходили на спеціальних тренажерах.