Волейбольна команда Криворізького району – бронзовий призер Чемпіонату області.
Версія для друку Написати листа
Волейбольна команда Криворізького району –

бронзовий призер Чемпіонату області.

19 березня 2016 року волейбольна команда Криворізького району взяла участь у фінальних змаганнях Чемпіонату обласної організації «Колос», який проходив між волейбольними командами сільських та селищних рад. Район, у фінальних обласних змаганнях представляла команда Лозуватської сільської ради, чемпіон Криворізького району 2016 року.
Як говорилося раніше, до фіналу вийшли команди Криворізького, Покровського, Царичанського та Криничанського районів, які зайняли перші місця в зональних обласних змаганнях.
Фінал обласного Чемпіонату проходив за кубковою системою, кожна команда повинна була зіграти по 2 гри. Згідно з жеребкуванням, суперниками Лозуватської команди стали волейбольні команди Покровського та Криничанського районів. Дуже напруженою, грою двох рівних команд, стала гра команди Криворізького району з командою Покровського району. Долю гри вирішив третій період, який закінчився з рахунком 13:15 на користь покровців. Друга гра, з командою Криничанського району. закінчилася з рахунком 2:0.
За результатами фінальних змагань 1 місце посіла команда Царичанського району, 2 місце – команда Покровського району,. 3 місце - команда Криворізького району, 4 місце - команда Криничанського району. Таким чином, наша волейбольна команда стала бронзовим призером чемпіонату області з волейболу.